Dolphin Browser

Dolphin Browser

Surfuj z Delfinem w Androidzie

Zalety

  • Duża ilość zakładek do otwarcia
  • Sterowanie gestami i głosem
  • Szybkość działania
  • Wygodny dostęp do ulubionych stron

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Dolphin Browser to darmowa przeglądarka stron www na Android. Posiada ona wiele ciekawych funkcji, które ułatwiają korzystanie z internetu na wyświetlaczu telefonu lub tabletu.

Przeglądarka na Android Dolphin Browser zapewnia bardzo wygodną nawigację nawet na urządzeniach z małym ekranem. Kolejne strony otwierają się w zakładkach, tak zwanych tabach, między którymi możesz się wygodnie przełączać. Dolphin Browser pozwala ustawić w zakładkach skróty do ulubionych stron, dzięki czemu otworzysz potrzebne Ci adresy dosłownie za pomocą dwóch "kliknięć".

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na ekranie telefonu lub tabletu, Dolphin Browser pozwala włączyć tryb pełnoekranowy. Oprócz tego przeglądarka umożliwia nawigację gestami, dzięki czemu w pilnych sytuacjach nie potrzebujesz używać klawiatury. Możesz na przykład narysować literę "g" by otworzyć wyszukiwarkę Google, lub literę "f" by dostać się na Facebook. Dophin Browser pozwala też nawigować głosem w języku angielskim.

W przeglądarce Dophin Browser na swoim Androidzie możesz też zainstalować różnego rodzaju dodatki, podobnie jak robi się to w Chrome czy Firefox na komputerze. Dodatki te pozwolą na przykład wykonać szybko zdjęcie ekranu, zapisać stronę www jako PDF czy też zarządzać hasłami.

Dophin Browser to przeglądarka posiadająca ogromną ilość możliwości, które zdecydowanie przyspieszą korzystanie z internetu na Androidzie.

Dolphin Browser

Download

Dolphin Browser

Opinie użytkowników o Dolphin Browser